Hoppa till sidans innehåll ↓

Navigation

Kontakta oss

Vill du få kontakt med våra kontor i Norge eller Danmark, klicka på en av följande länkarna:

Kontakt Norge
Kontakt Danmark

Malmstolen AB
Strandvägen 19,
SE-444 31 STENUNGSUND
Tel: +46 (0)303 812 15
Fax: +46 (0)303 812 10
E-mail: info@malmstolen.se

Fabriks/Leveransadress
Malmstolen AB
Björnbärsvägen 3
SE-456 62 HUNNEBOSTRAND


Personal



Arne Malm

VD
Direkt: +46 (0)303 812 43
Mobil: +46 (0)708 744 875
E-post: arne.malm@malmstolen.se


Erik Malm

Produkt- och Utvecklingsansvarig
Direkt: +46 (0)303 812 87
Mobil: +46 (0)708 77 58 92
E-post: erik.malm@malmstolen.se


Peter Hermansson
Marknads- och Försäljningschef inkl. export
Direkt: +46 (0)303 81271
Mobil: +46 (0)706 492151
E-post: peter.hermansson@malmstolen.se

Stephan Bolte
Sales Export
Mobile: +49 151 633 923 20
E-mail: stephan.bolte@malmstolen.se

Birgitta Widgren
Marknad Norra Sverige
Direkt: +46 (0)303 812 18
Mobil: +46 (0)703-33 95 05
E-post: birgitta.widgren@malmstolen.se


Ulrika Clausen Hammarström
Marknad Stockholm
Direkt: +46 (0)303-812 38
Mobil: +46 (0)722-251654
E-post: ulrika.c.hammarstrom@malmstolen.se


Peter Schöldquist
Marknad Mellan-Sverige
Direkt: + 46 (0)303-812 39
Mobil: +46 (0)722-252710
E-post: peter.scholdquist@malmstolen.se


Simon Vilén
Marknad Västra-Södra
Direkt: +46 (0)303 812 16
Mobil: +46 (0)702 405354
E-post: simon.vilen@malmstolen.se


Fredrik Saarnak
Marknad Östra
Mobil: +46 (0)72 237 44 22
E-post: fredrik.saarnak@malmstolen.se


Malin Andersson
Ekonomi och Administration
Direkt: +46 (0)303 812 73
E-post: malin.andersson@malmstolen.se


Kristoffer Escudeiro

Säljkoordinator
Direkt: +46 (0)303-812 59
Mobil: +46 (0)702 200 869
E-post: kristoffer.escudeiro@malmstolen.se


Ivar Sjölin
Produktionschef och Inköpsansvarig
Direkt: +46 (0)523 55762
Mobil: +46 (0)703 93 70 55
E-post: ivar.sjolin@malmstolen.se


 

Arne och Erik Malm